Osuszanie mieszkań Łódź i okolice

Zadzwoń do nas: 799 978 679 lub 736 762 870

O naszej firmie

Optimal – osuszanie, odgrzybianie, ozonowanie:

Zwykle po zakończeniu osuszania mieszkania u Klienta występuje konieczność wykonania ozonowania mieszkania oraz odgrzybiania (zabezpieczenia specjalistycznym preparatem).

Powyższe czynności są niezbędne zwłaszcza jeśli w mieszkaniu pojawił się widoczny nalot grzyba np. za listwami przypodłogowymi, które odeszły od ścian z powodu wilgoci lub na „plecach” szafy wnękowej, które dotykały bezpośrednio do mokrej ściany.

Odgrzybianie – polega na spryskaniu miejsc w których pojawił się widoczny nalot grzyba specjalistycznym preparatem, który unieszkodliwi grzyba i sprawi, że przestanie być on aktywny i groźny dla domowników. Widoczny nalot grzyba jest bardzo niezdrowy dla człowieka – w tym szczególnie dla dzieci, gdyż wytwarza grzybnie, które dostają się do powietrza i roznoszą się po całym mieszkaniu, a potem są wdychane przez domowników. Zabezpieczenie specjalistycznym preparatem (odgrzybianie) wykonuje się również profilaktycznie w miejscach trudno dostępnych np. w szczelinach dylatacyjnych pod listwami przypodłogowymi, gdzie szansa na pojawienie się grzyba jest bardzo duża szczególnie przy dużych zawilgoceniach i zalaniach.

Nasza firma używa profesjonalnych preparatów do odgrzybiania bez dodatku chloru, dzięki czemu bardzo skutecznie zabezpieczają przed nawrotem pleśni oraz grzyba jak również nie czuć potem przez kolejny miesiąc „chlorem w domu jak na basenie”.

Ozonowanie mieszkania – wykonuje się na zakończenie procesu osuszania jako jego ostatni element. Ozonowanie to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda, podczas której przy pomocy generatora ozonu wytwarzany jest ozon w dużym stężeniu, który zabija z powietrza w mieszkaniu wszelkie bakterie, grzybnie, wirusy powstałe z powodu dużej wilgoci powstałej podczas zalania. Ozonowanie jednocześnie też usuwa wszelkie niepożądane zapachy, które powstały w wyniku zalania i zawilgocenia. Po wykonaniu ozonowania mieszkania mamy pewność, że mieszkanie jest sterylne i wolne od wszelkich niezdrowych dla człowieka bakterii.

Koszty Odgrzybiania oraz Ozonowania mieszkania jeśli macie Państwo polisę ubezpieczeniową są ujmowane przez nas w kosztorysie i pokrywane przez Ubezpieczyciela.

Optimal - osuszanie, odgrzybianie, ozonowanie