Osuszanie mieszkań Łódź i okolice

Zadzwoń do nas: 799 978 679 lub 736 762 870

Remont po zalaniu

Zalane mieszkanie lub dom? Czy nasza firma wykona remont po zalaniu na koszt Ubezpieczyciela?

Nasza firma oprócz osuszania po zalaniu na koszt Ubezpieczyciela, również po przeprowadzonym osuszaniu może Państwu wykonać remont mieszkania po zalaniu, za który również zapłaci Ubezpieczyciel – mamy swoich fachowców od remontów.

Często po osuszeniu mieszkania lub domu pojawiają się widoczne szkody wyrządzone przez zalanie jak np. purchle na ścianach, wypaczone i wyłudkowane panele podłogowe, wypaczone listwy przypodłogowe, zbite niektóre płytki podłogowe itp. przez co jest po osuszaniu konieczny do wykonania kompleksowy remont zalanych pomieszczeń przywracających je do stanu sprzed zalania.

Mamy własną ekipę remontową, która wykona Państwu profesjonalnie remont zalanych pomieszczeń mieszkania lub domu za który jeśli macie Państwo polisę zapłaci Ubezpieczyciel.

Remonty po zalaniu Łódź

Nasze Zalety:

  • Fachowość i własna doświadczona ekipa remontowa
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Atrakcyjne ceny
  • Możliwość wykonania remontu na koszt Ubezpieczyciela
  • Sprawne i fachowe wykonanie prac remontowych

Staramy się aby po zakończonym osuszaniu Państwa mieszkania nasza ekipa remontowa weszła i rozpoczęła remont bez zbędnej zwłoki tak, aby cały proces osuszania oraz remontu i wynikające z tego powodu dla Państwa niedogodności trwały jak najkrócej. Konieczna do tego jest dobra współpraca pomiędzy Państwem, a naszą ekipą remontową, dlatego przed remontem chętnie wysłuchamy Państwa pytań i sugestii.