Osuszanie mieszkań Łódź i okolice

Zadzwoń do nas: 799 978 679 lub 736 762 870

Wynajem osuszaczy

Nasza firma oferuje wynajem profesjonalnych urządzeń osuszających

Wynajem osuszaczy

Dysponujemy różnymi osuszaczami, które trzeba dopasować do każdego zalania oraz wielkości pomieszczenia. Po krótkim opisie sytuacji przez Państwa pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt aby osuszanie przebiegło optymalnie, a jednocześnie w jak najkrótszym czasie !

Konsultacja, dowóz sprzętu w naszej firmie jest bezpłatny !

Cena wynajmu

Każde zalanie jest inne, w związku z powyższym sprzęt do osuszania także się w każdym przypadku różni i jest dobierany indywidualnie. Klienci często nie wiedzą, że zwykle wynajem samego sprzętu nie wystarczy do optymalnego osuszenie mieszkania, konieczny jest oprócz osuszacza także inny sprzęt jak dmuchawy, wentylatory promieniowe wymuszające podczas osuszania odpowiednią cyrkulację powietrza i sprawiające, że to powietrze będzie docierać w najmniej dostępne miejsca, które zostały zalane np. przez rewizję pod wannę lub brodzik. Na mocno zalane ściany często należy postawić panel Infrared na podczerwień, który znacznie przyśpieszy proces jej osuszania. Te wszystkie rzeczy musimy z Państwem ustalić indywidualnie.  

Dlatego prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny po którym będziemy mogli chociaż wstępnie po opisie przez Państwa sytuacji powiedzieć ile i jaki sprzęt do osuszania jest konieczny i jak jest jego cena wynajmu.

wynajem osuszaczy Łódź

Zalety naszej oferty:

  • Nie pobieramy kaucji za wstawiony sprzęt do Klienta
  • Dowóz sprzętu do Klienta gratis
  • Fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu
  • Dla Klientów posiadających ubezpieczenie możliwość wynajmu bezgotówkowego